- GP BATTERIES

Цена
€0 92 / 1 80 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
GP Бутонна батерия CR1225
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 36mAh
* Диаметър: 12.5мм
* Височина: 2.5мм
* Тегло: 0.8гр
* Брой в блистер: 1 БР.
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 36mAh
* Диаметър: 12.5мм
* Височина: 2.5мм
* Тегло: 0.8гр
* Брой в блистер: 1 БР.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
GP Бутонна батерия CR1225
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 36mAh
* Диаметър: 12.5мм
* Височина: 2.5мм
* Тегло: 0.8гр
* Брой в блистер: 1 БР.
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 36mAh
* Диаметър: 12.5мм
* Височина: 2.5мм
* Тегло: 0.8гр
* Брой в блистер: 1 БР.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | CR1225 |
| Батерия/Акумулатор формат | CR1225 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Lithium |
| Технология батерия | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Волтаж | 3 V |
| Волтаж | 3 V |
| Капацитет | 36 mAh |
| Капацитет | 36 mAh |
| Размери (мм) | D-12,5mm : H-2,5mm |
| Размери (мм) | D-12,5mm : H-2,5mm |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 50 mAh |
| Напрежение (V) | 3 |
| Тип батерия | Литиево-манганов диоксид |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Часовници |
| Съвместимо устройство | Калкулатори |
| Съвместимо устройство | Ключодържатели |
| Съвместимо устройство | Медицински устройства |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 0.38 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.00кг |
Литиева бутонна батерия GP CR1225 – 3V, 1 бр. в блистер
Надеждно захранване за вашите малки електронни устройства. Тази литиева бутонна батерия GP CR1225 осигурява стабилно напрежение от 3V, гарантирайки дълготрайна работа на калкулатори, ключодържатели, медицински устройства и други.
Ключови Предимства
- Постоянна мощност — Стабилен 3V разряд за надеждна работа на устройството.
- Компактен дизайн — Стандартен размер CR1225, подходящ за широк кръг устройства.
- Доверена марка — GP Batteries е известна с качество и надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | CR1225 |
| Химия | Литиево-манганов диоксид |
| Напрежение | 3V |
| Капацитет | 50 mAh |
| Количество | 1 бр. в блистер |
Какво има в кутията
- 1 x литиева бутонна батерия GP CR1225
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






